Kariera

Specjalista ds. marketingu

Doświadczenie

  • minimum 2 lata

Typ umowy

  • umowa o pracę na cały etat

Rodzaj pracy

  • hybrydowo (biuro we Wrocławiu)

Kogo szukamy?

Szukamy kreatywnej duszy do naszego zespołu! Jeśli masz pasję do marketingu i szukasz nowych wyzwań, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Poszukujemy specjalisty ds. marketingu, który będzie czuwał nad brandem Media Choice. Jeśli masz doświadczenie w tworzeniu strategii marketingowych, nie lubisz nudy oraz jesteś gotowa/gotowy do dzielenia się swoimi pomysłami, to aplikuj do nas.

Twoje przyszłe zadania:

  • tworzenie harmonogramu komunikacji oraz zarządzanie profilami firmowymi na platformach takich jak LinkedIn, Meta oraz Google Moja Firma

  • opracowywanie materiałów promocyjnych na wewnętrzne potrzeby

  • tworzenie i realizowanie strategii marketingowej Media Choice

  • przygotowywanie prezentacji firmowych na wydarzenia branżowe

  • pisanie treści na bloga firmowego oraz redagowanie materiałów przygotowywanych przez innych pracowników

  • realizowanie strategii SEO w zakresie działań contentowych

  • obsługiwać CMS strony firmowe

  • kierowanie działaniami z obszaru PR mającymi na celu zwiększanie rozpoznawalności marki

  • koordynowanie pracy pracowników zaangażowanych w realizację działań marketingowych

  • nadzorowanie poprawnego wykorzystywania identyfikacji wizualnej w prezentacjach i innych materiałach

  • wykonywanie zadań wspierających pozyskiwanie leadów

  • śledzenie trendów i proponowanie innowacyjnych rozwiązań

  • reprezentowanie firmy na eventach branżowych i konferencjach

  • zarządzanie kalendarzem aktywności marketingowej firmy oraz raportowanie wykonanych zadań

  • wyszukiwanie ofert dotyczących prezentów dla klientów i gadżetów firmowych oraz koordynowanie procesu zamówienia i wysyłki

Czego oczekujemy?

  • minimum 2 lat doświadczenia w marketingu, preferowane w sektorze B2B w branży mediowej lub marketingowej

  • doskonałego poczucia estetyki, starannego redagowanie tekstu oraz poprawności pisowni

  • podstawowych umiejętności graficznych w programach takich jak Figma, Canva

  • samodzielności i kreatywności w podejmowaniu decyzji

  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży mediowej oraz języka angielskiego na poziomie min. B2

Zapoznaj się z klauzulą RODO

Poznaj korzyści

  • Szkolenia i certyfikacje

  • Co miesiąc dofinansowania w MYBENEFIT

  • Spotkania integracyjne

  • Dodatkowe benefity przy stażu 3+

  • Prywatna opieka medyczna

  • Nowoczesne biuro i przyjazna atmosfera

  • Praca od godz.: 8:00 lub 9:00

  • Urodzinowy dzień wolny od pracy

  • Angażujemy się społecznie

  • Zwierzak w biurze

Klienci

Nasze kampanie nie są tylko wirtualnymi słupkami, ale realnymi rezultatami – dostarczają klientów i zwiększają rozpoznawalność marki

Kontakt

ul. Krakowska 29
50-424 Wrocław
Dla dostawców:
wydawcy@mediachoice.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Media Choice sp. z o.o.sp.k zgodnie z polityką prywatności

odwiedź nas
W górę