Kariera

Digital Analyst

Doświadczenie

  • minimum 2 lata

Typ umowy

  • umowa o pracę na cały etat

Rodzaj pracy

  • hybrydowo (biuro we Wrocławiu)
  • zdalnie

Kogo szukamy?

Doskonale odnajdujesz się w środowisku Google Analytics i Google Data Studio? Ufasz przede wszystkim analizie danych i estymacjom na ich podstawie, a Excel to Twój dobry znajomy? Preferujesz samodzielne projekty i chcesz się rozwijać w pracy dla topowych marek? Jeśli odpowiedzi brzmią „tak”, to… skontaktuj się z nami, bo najpewniej szukamy właśnie Ciebie!

Twoje przyszłe zadania:

  • gromadzenie i analizowanie danych na potrzeby realizacji kampanii marketingowych

  • wdrażanie i konfigurowanie narzędzi marketingowych (pomiar zdarzeń, tagi i pixele)

  • przeprowadzanie audytów i wdrożeń narzędzi Google Analytics i Google Tag Manager, w tym trybu uzyskiwania zgody (consent mode)

  • tworzenie raportów wizualnych w technologiach takich jak Power BI/Looker

  • rozwiązywanie problemów technicznych narzędzi i monitoringu

  • rozwijanie narzędzi analitycznych w firmie

Czego oczekujemy?

  • minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego na tożsamym stanowisku

  • praktycznej znajomości narzędzi Google Analytics i Google Tag Manager (doświadczenie w pracy z BigQuery oraz server-side Google Tag Managerem będzie dodatkowym atutem)

  • znajomości zagadnień związanych z trybem uzyskiwania zgody (consent mode)

  • doświadczenia w tworzeniu raportów w narzędziach takich jak: Looker, Power BI

  • zdolności logicznego myślenia, wyciągania wniosków i umiejętności rekomendowania rozwiązań wspomagających decyzje biznesowe

  • rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i doświadczenia we współpracy z Klientem,

  • proaktywnej postawy skupionej na poszukiwaniu rozwiązań mających wpływ na rozwój analityki w firmie

Zapoznaj się z klauzulą RODO

Poznaj korzyści

  • Praca hybrydowa lub zdalna w innym mieście

  • Szkolenia i certyfikacje

  • Co miesiąc dofinansowania w MYBENEFIT

  • Spotkania integracyjne

  • Dodatkowe benefity przy stażu 3+

  • Prywatna opieka medyczna

  • Praca od godz.: 8:00 lub 9:00

  • Urodzinowy dzień wolny od pracy

  • Angażujemy się społecznie

  • Zwierzak w biurze

Klienci

Nasze kampanie nie są tylko wirtualnymi słupkami, ale realnymi rezultatami – dostarczają klientów i zwiększają rozpoznawalność marki

Kontakt

ul. Krakowska 29
50-424 Wrocław
Dla dostawców:
wydawcy@mediachoice.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Media Choice sp. z o.o.sp.k zgodnie z polityką prywatności

odwiedź nas
W górę